Fast Food Gonis kerkon te punesoje Specialist Fast-Foodi dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 23/01/2022 19:20 Post ID: 54903


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fast-Food specialist, Sanitare
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 160

💥Fast Food Gonis Kerkon te punesoje:

Fast-Food Specialist 

Sanitare 

Kriteret:

◻Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune

◼Te jene te komunikueshem me stafin dhe klientet

◻Te  jene etike dhe te rregullt gjate punes 

Fast Food Gonis ofron:

◼Kushte te mira pune

💷Pagesa te kenaqeshme + Siguracione

📍Adresa: Rruga e Elbasanit Tirane

📳📞Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel.