Bar Qvo Vadis kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Ndihmese ne banak dhe kuzhine Tirane

Oferta Pune 12/02/2022 18:15 Post ID: 54690


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e dhe Ndihmese ne Banak dhe Kuzhine
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ismail Qemali, Nr 25 (perballe Viles se Enver Hoxhes ne bllok - Harta
Lexime 308

🔘Bar QVO VADIS kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

-Ndihmese ne banak dhe kuzhine

⏩Kriteret e punes:

🔹Te jene te rregullt dhe etik ne pune

🔹Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me stafin dhe klientet

🔹Kane perparesi kandidatet me eksperience pune


👉🏻Ofrohet:

⏩Page e kenaqshme + Siguracione

⏩Orar dhe kushte shume  te mira pune


📍Adresa: Rr " Ismail Qemali", Nr 25 (perballe Viles se Enver Hoxhes ne bllok), Tirane 

📲Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit

Ju mirepresim.