Restorant Peshku FiShop kerkon te zgjeroje Staf Tirane

Oferta Pune 19/01/2022 17:53 Post ID: 54525


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier, Ndihmes Kuzhinier, Shites/e, Motorrist
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 232

Restorant Peshku FiShop kerkon te punesoje :

-Kamarier

-Ndihmes Kuzhinier

-Shites/e

-Motorrist me kohe te plote 

👉🏻Kriteret  e punes:

🔸Te jene te rregullt dhe etik gjate orarit te punes 

🔸Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem  me stafin dhe klientet

🔸Te kene perkushtim ne pune

🔸Kandidate me ose pa eksperience pune 


👉🏻Ofrohet:

-Paga e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

🎯Adresa: Rruga Pjeter Budi, Tirane 

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose tek adresa e emailit [email protected]