Agjent telefonik ne gjuhen gjermane dhe spanjolle Tirane

Oferta Pune 08/02/2022 10:54 Post ID: 54518


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent Telefonik
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 661

Zoteron gjuhen gjermane dhe spanjolle?

-Deshiron te punosh ne nje staf miqsor dhe mikprites?

-Deshiron te jesh ne nje ambient komod dhe harmonik?

-Deshiron fundjaven pushim?

📲📞Nese mendon se keto jane ato qe deshiron, mjafton vetem nje telefonat dhe je i mirepritur!

📨Email: [email protected]