Furre Buke Pasticeri kerkon te punesoje Shitese Tirane

Oferta Pune 19/01/2022 18:07 Post ID: 53487


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni SHITESE
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Nexho Konomi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 355

Furre Buke Pasticeri kerkon te punesoje Shitese 


Kriteret e punes:


🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme 

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive

🔸Mosha 18-35 vjece 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa 30.000 leke te reja +1 buke me vete + 1 vakt + siguracion

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga Nexho Konomi, AstirAfati i fundit i aplikimit: 20/01/2022 19:30