Mundesi punesimi: Agjent Italisht, Anglisht, Spanjisht, Greqisht, Gjermanisht! Tirane

Oferta Pune 20/03/2022 12:59 Post ID: 53240


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3384

💠Mundesi punesimi:

 -Agjent Italisht, Anglisht, Spanjisht, Greqisht, Gjermanisht!


Cfar kerkojm: 

* Experience pune ne call center!

* Disponibiliteti full time!


Cfar Ofrojm: 

* Live & fresh leads only.

* Page baze arrin 800 + Bonus ftd 60-150€.

* Mundesi rritje me meritokraci.

* Fundjava dhe festat pushim.


📩 Whats app only: Afati i fundit i aplikimit: 31/01/2022 09:07