MORINA REAL ESTATE hap vende te reja pune! Tirane

Oferta Pune 04/12/2021 18:42 Post ID: 47078


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Agjent imobiliar
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl - Harta
Lexime 348

Morina Real Estate është në kërkim të të rinjve energjik, të cilët janë të gatshëm për të punuar në një mjedis konkurues dhe dinamik, siç është ai i ndërmjetësimit në fushën e pasurive paluajtshme. 

Pagesat mjaft të kënaqshme!!! 

Orari fleksibël!

Suport maksimal!

Mundësi zhvillimi profesional! 

Eksperienca nuk kërkohet!

Për më shumë jeni të lutur të na kontaktoni. 

Interesohu tani!!!

MORINA REAL ESTATE

Afati i fundit i aplikimit: 07/11/2021 10:15

Njoftimi ID: 47078