Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune! Tirane

Oferta Pune 10/10/2021 11:35 Post ID: 46210


Pagesa 72,000 Leke
Pozicioni Personel Back Office
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Kompleksi Taiwan, Tirane - Harta
Lexime 635

Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune!

🔹Pozicioni i punes : Personel Back Office

Pozicioni Ă«shtĂ« specifik, ku mĂ« qartĂ« sqarohet gjatĂ« takimit tĂ« intervistĂ«s. Puna Ă«shtĂ« nĂ« zyrĂ« nuk ka lidhje me klientĂ«t dhe me sallĂ«n. 

👉Kushtet e punes:

- Puna eshte me kontrat te rregullt sipas kodit te punes, me tre turne me rrotacion, 5 dite ne jave, ka 2 dite pushim ne jave,8 ore ne dite. Leje vjetore etj.

- Ka page baze 72000 mije leke + siguracionet

-Siguri maksimale 


đź“ŚKriteret per kandidatet:

- Preferohen me arsim të lartë

- Të jenë të shkathët

- Mosha 22 vjece deri ne 30 vjece

- Te jene te perkushtuara dhe te kene vullnet per te punuar.

- Te jene te afta per te punuar ne grup dhe korrekte.

- Te jene komunikueshem


âś…Te interesuarat jane te lutur te dergojne cv e tyre ne adresen tone te email-it [email protected] ose te paraqiten te aplikojne tek zyrat tona ne kompleksin Taiwan kati -2.


📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46210