Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune per arketare Tirane

Oferta Pune 06/10/2021 14:01 Post ID: 46207


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Arketare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Kompleksi Taiwan, Tirane - Harta
Lexime 244

Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune :

🔹Pozicioni i punes: Arketare

Pozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.

👉Kushtet e punes:

- Puna eshte me kontrat te rregullt sipas kodit te punes, me tre turne me rrotacion, 5 dite ne jave, ka 2 dite pushim ne jave,8 ore ne dite.

- Ka page baze 600 mije leke + bakshishe.

- Puna eshte me uniforme.

- Siguri maksimale.

đź“ŚKriteret per kandidatet:

- Preferohen ne deget ekonomike ose dege te ngjashme ( edhe ato vajza qe nuk jane te diplomuara ne deget ekonomike por qe kane pasur eksperienca me pune te ngjashme) .

- Mosha 21 vjece deri ne 30 vjece

- Te jene te perkushtuara dhe te kene vullnet per te punuar.

- Te jene te afta per te punuar ne grup dhe korrekte.

- Te jene komunikueshme dhe te paraqitshme.


âś…Te interesuarat jane te lutur te dergojne cv e tyre ne adresen tone te email-it human_resourc[email protected] ose te paraqiten te aplikojne tek zyrat tona ne kompleksin Taiwan kati -2.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonitAnetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46207