📢Event House kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 06/10/2021 13:23 Post ID: 46196


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e. Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirane - Harta
Lexime 98

💥Event House kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

-Sanitare 

✅Kriteret e punesimit:

-Te jene korrekt dhe etik ne pune

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem 

-Te jene te shkathet dhe te kene perkushtim gjate orarit te punes

-Eksperienca e punes nuk eshte  e domosdoshme 

✅Ofrohet:

-Pagese e kenaqshme

-Kushte te mira pune

-Staf mikprites

ğŸŽ¯Adresa: Ish Parku, te Globi, Perballe Delijorgjit, Tirane

📲Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46196