Hops Bar & Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier Tirane

Oferta Pune 06/10/2021 13:24 Post ID: 46183


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier, Banakier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Nikolla Tupe, Tirane - Harta
Lexime 98

Hops Bar & Restorant kerkon te punesoje:

-Kamarier

-Banakier 

✅Kriteret e punes:

🔸Kandidatet duhet te kene  eksperience te meparshme pune

🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune

🔸 Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me stafin dhe klientet

🔸Te jene te gatshem te punojne me turne

🔸Mosha deri ne 35 vjec

👉🏻Ofrohet:

💵 Page e kenaqshme + Siguracione

Kushte shume   te mira pune

📍Adresa:Rruga e Elbasanit

📲Per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit

Ju mirepresim.Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46183