Pick Up Fast Food kerkon te punesoje motorrist dhe punonjes fast-foodi Tirane

Oferta Pune 05/10/2021 11:57 Post ID: 46159


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist, Punonjes Fast- Foodi
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Zogu i Zi - Harta
Lexime 120

Pick Up Fast Food kerkon te punesoje :

-Motorrist

-Punonjes Fast-Food


Kriteret e punes:


🔸Te jene korrekt dhe serioz ne pune 

🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Zogu i Zi Afati i fundit i aplikimit: 26/10/2021 12:23

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 46159