Lake View Bar kerkon kamarier Tirane

Oferta Pune 04/10/2021 10:29 Post ID: 46136


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Shetitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania - Harta
Lexime 90

Lake View Bar kerkon Staf ne pozicionet:

- Kamarier

✅ Kriteret:

🔸 Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

🔸 Te jene fleksibel dhe konfident.

🔸 Personalitet pozitiv dhe pamje profesionale.

🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese.

🔸Te jene etik dhe te rregullt ne pune

✅Ofrohet : 

🔸Kushte shume te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshme.

📍Adresa: Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania

Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46136