Market ne Don Bosko kerkon te punesoje Kasiere, Sistemuese Tirane

Oferta Pune 06/10/2021 21:04 Post ID: 46087


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kasiere, Sistemuese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko - Harta
Lexime 229

Market ne Don Bosko kerkon te punesoje:

-Kasiere

-Sistemuese 

Kriteret:

-Mosha 20-40 vjece

-Preferohet me eksperience pune

-Te jete korrekte dhe etike ne pune

-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme

Ofrohet

-Paga e kenaqshme 

-Kushte shume te mira pune

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!Afati i fundit i aplikimit: 24/10/2021 14:11

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 46087