Rumors Caffe kerkon te punesoje Kamarier Tirane

Oferta Pune 04/10/2021 10:24 Post ID: 46086


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 96

Rumors Caffe kerkon te punesoje Kamarier 


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i shkathet dhe pozitive


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga e Kavajes 
Afati i fundit i aplikimit: 25/10/2021 19:56

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 46086