Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoje Sanitare dhe Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 03/10/2021 14:54 Post ID: 46049


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Sanitare,Pjatalarese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Nikolla Jorga, Tirane - Harta
Lexime 89

Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoje Sanitare dhe  Pjatalarese

đŸ”čKriteret e aplikuesit:

Eksperienca e meparshme perben avantazh.

Te jete e afte te permbushe objektivat qe i jepen.

Te jete etike dhe e kujdesshme ne pune.

đŸ”čOfrojme:

✔Kushte shume te mira pune

đŸ’” Paga shume e kenaqshme

✔Perfshihet ushqimi.

📍 Adresa : Rruga Nikolla Jorga, Tirane
Anetari ID: 10782

photo

Njoftimi ID: 46049