Vila 7 kerkon te punesoje kamarier/e te kete njohuri dhe ne restorant Tirane

Oferta Pune 02/10/2021 23:53 Post ID: 46047


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 90

Vila 7 kerkon te punesoje kamarier/e te kete njohuri dhe ne restorant 


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga e Kavajes Afati i fundit i aplikimit: 24/10/2021 14:43

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 46047