No Limits Fitness kerkon te punesoje Recepsioniste Tirane

Oferta Pune 04/10/2021 09:56 Post ID: 46040


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Recepsioniste
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirane - Harta
Lexime 355

📌No Limits Fitness kerkon te punesoje:

-Recepsioniste

✅Kriteret:

🔸 Te jene te rregullta dhe etike ne pune

🔸 Personalitet pozitiv dhe pamje profesionale.

🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese.

🔸Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunumi

✅Ofrohen:

🔸Kushte shume te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshme.

📍Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrin tone te telefonit si dhe te vizitojne palestren tone pasi palestra ofron kushtet me te mira dhe komode.

Ju mirepresim!

Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46040