Ejona Restorant kerkon te punesoje kamarier Tirane

Oferta Pune 02/10/2021 19:28 Post ID: 46014


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni Kamarier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Bllok, Tirane - Harta
Lexime 121

šŸ“Ejona restorant kerkon te punesoje kamarierĀ 

āœ…Kriteret e punesimit:

-Disponibilitet full-time 12 ore pune

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

-Te jene etik dhe korrekt ne pune.

-Mosha mbi 20 vjec

-Njohuri shume te mira te gjuhes angleze

-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune te ngjashme

āœ…Ofrohet:

-Paga 45000leke te reja + siguracione

-Kushte komode pune

-Dita e djele pushim

šŸŽÆ Adresa: Bllok, TiraneĀ 

šŸ“²Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46014