Bar Onix kerkon te punesoje Banakiere dhe kamarier/e me eksperience pune Tirane

Oferta Pune 03/10/2021 09:19 Post ID: 46000


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Banakiere ,kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Dervish Hatixhe, Tirane - Harta
Lexime 113

Bar Onix kerkon te punesoje:

-Banakiere me eksperience pune

-Kamarier/e

✅Kriteret e punesimit:

🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet

🔸Qendrim Pozitiv 

🔸Te jete e rregullt dhe etike ne pune

👉🏻Ofrohet:

💵 Paga 40000Leke te reja+Siguracione 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Dervish Hatixhe.

📲Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!


Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46000