Basic Pizza kerkon te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 02/10/2021 13:30 Post ID: 45951


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku, Tirane - Harta
Lexime 76

📍Basic Pizza kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

✅Kriteret:

🔸Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

🔸Te jene te shkathet dhe me qendrim pozitiv 

🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune

🔸Aftesi te mira komunikuese 

🔸Shkathtesi nderpersonale dhe pamje profesionale

👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📲 Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim.
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45951