Dea Caffe kerkon te punesoje Banakier/e, Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 03/10/2021 12:20 Post ID: 45915


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Banakier/e, Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Bllok, Tirane - Harta
Lexime 138

📍Dea Caffe kerkon te punesoje:

-Banakier/e

-Kamarier/e

✅Kriteret e punesimit:

-Te jene etik dhe korrekt ne pune

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet

-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune te ngjashme

✅Ofrohet:

-Page e mire 35000Leke te reja+siguracione

-Kushte komode pune

🎯 Adresa: Bllok

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45915