Tiger-Tiger Bar kerkon te punesoje Kamarier dhe Banakier Tirane

Oferta Pune 02/10/2021 23:53 Post ID: 45884


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier, banakier
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Gjergj Legisi - Harta
Lexime 119

Tiger-Tiger Bar kerkon te punesoje

-Kamarier 

-Banakier  

Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i shkathet dhe i komunikueshem 


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Gjergj Legisi Afati i fundit i aplikimit: 22/10/2021 18:12

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 45884