💥 Kerkohen Agjente Forex ne gjuhet spanjisht , anglisht Tirane

Oferta Pune 30/09/2021 18:19 Post ID: 45877


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Forex
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Burgut Tirane - Harta
Lexime 228

 Kerkohen Agjente Forex ne gjuhet

-spanjisht

-anglisht


Kriteret e punes:

〽️Eksperienca perben avantazh

👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

🔋Pozitivitet, energji dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj. 

 Disponibilitet per te punuar 4 ore, 6 ore dhe 8 ore 


👉🏻Cfare ne ofrojme:

💰💸 Pagesa baze + bonuse 

📈Perqindje te larta

🔆Staf dhe grup miqesore, si dhe nje ambjent motivues. 

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe ambjenti nga me bashkekohoret 

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.


📲📞APLIKO TANI!!!! Duke na kontaktuar ne numrin tone te telefonit, 
Afati i fundit i aplikimit: 22/10/2021 18:21

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 45877