Bar kafe Il Giardino kerkon te punesoj kujdestare per kendin e lojrave Tirane

Oferta Pune 02/10/2021 20:06 Post ID: 45870


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kujdestare per kendin e lojrave
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Bilal Sina - Harta
Lexime 173

Bar kafe Il Giardino kerkon te punesoj kujdestare per kendin e lojrave


Kriteret e punes:

🔸Turni i pare 09-15

🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Bilal Sina prane kopshtit Zologjik 


Afati i fundit i aplikimit: 22/10/2021 16:30

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 45870