Baron Hokah Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 29/09/2021 23:52 Post ID: 45807


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni i Thate - Harta
Lexime 81

📍Baron Hokah Lounge kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

✅Kriteret e punesimit:

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

-Te jene etik dhe korrekt ne pune.

-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune te ngjashme

✅Ofrohet:

-Page e mire 

-Kushte komode pune

🎯 Adresa: Liqeni i Thate 

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45807