🗣🗣SUPER OKAZION CALL CENTER💥💥💥 Tirane

Oferta Pune 17/10/2021 16:42 Post ID: 45729


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Agjente Broker
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Stadiumi Dinamo, Tirane - Harta
Lexime 528

👀👀 KERKOJME AGJENTE  BROKER

ME  EKSPERIENCE 👩💻🧑💻👨⚖️👩⚖️🧑🏫👩🏫

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿GJUHA ANGLEZE🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧🏴🇬🇧🇬🇧


PAGA BAZE 💵💷💶

-500 euro PER BROKER DHE 100-150 euro per FTD 💶💷💵

🥇🏅🎖MUNDESI IDEALE PER TU RRITUR NE PUNE!!!🎖🏅🥇

🔥🔥AMBIENT PUNE FANTASTIK🔥🔥

💰💰💰💰🌟🌟🌟FRESH HOT AND COLD LEADS🌟🌟🌟💰💰💰💰


ORARI PUNES 10:00-19:00

🏟🏞🎪SHTUNE DHE DIELE PUSHIM 🏖🎢🎡


📍Adresa:Stadiumi Dinamo, Tirane

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni ne nr Cel ose Whatsapp:

Ose dergoni email: [email protected]

💡💡MOS HEZITO SEPSE MUND TE JETE MOMENTI JUAJ!!!🏆🏆Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45729