Vend i lire pune per Kujdestare Lodrash dhe Banakier Tirane

Oferta Pune 29/09/2021 20:04 Post ID: 45703


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kujdestare Lodrash, Banakier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga 5-Maji, Tirane - Harta
Lexime 234

📍Kerkohet te punesohet:

-Kujdestare Lodrash

-Banakier

Kriteret:

🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune

🔸Te jene te sjellshme dhe me qendrim pozitiv 

🔸Te jene te shkathet dhe te komunikueshem

Ofrohet:

💶Page e kenaqshme

🔸Kushte shume te mira pune

🔸Ambjent Komod 

 📲Per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45703