Hotel Colosseo kerkon te punesoje ndihmes banakier dhe kamarier/e restoranti Tirane

Oferta Pune 01/10/2021 10:48 Post ID: 45698


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes Banakier, Kamarier/e Restoranti
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit - Harta
Lexime 138

Hotel Colosseo kerkon te punesoje:

-Ndihmes Banakier 

-Kamarier/e Restoranti

✅Kriteret e punesimit:

-Perben perparesi eksperienca e te meparshme ne pune

-Te mos kete angazhime te tjera

-Te jete i rregullt dhe etik ne pune

 ✅Ofrohet:

-Page e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune

-Ambjent Komod 

📲Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim.
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45698