LaVeen kerkon te punesoje Staf Tirane

Oferta Pune 28/09/2021 10:58 Post ID: 45626


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes Kuzhiniere,Banakier, Ndihmes Kamarier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 104

LaVeen kerkon te punesoje:

-Ndihmes Kuzhiniere

-1 banakier

-Ndihmes Kamarier 

✅Kriteret e kandidateve:

🔸Te kene eksperience te meparshme pune

🔸Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

🔸Te jete te shkathet dheme qendrim pozitiv

🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune

👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Blloku, Tirana
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45626