Bar restorant Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje kamarier/e Tirane

Oferta Pune 29/09/2021 16:20 Post ID: 45623


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirane - Harta
Lexime 141

📍Bar restorant Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje :

-Kamarier/e

✅Kerkohet:

-Preferohet me eksperience pune.

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.

-Te jene etik dhe korrekt ne pune.

✅Ofrohet:

-Page e mire 

-Kushte komode pune

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45623