Ish Restorant Durresi kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e, Picajol Tirane

Oferta Pune 29/09/2021 09:57 Post ID: 45595


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e, Picajol
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko,tek Raiffeisen Bank,kati i dyte - Harta
Lexime 119

📍Ish Restorant Durresi kerkon te punesoje:

-Kamarier/e- Paga 20000Leke te reja

-Banakier/e -Paga 35000Leke te reja

-Picajol - Paga 45000Leke te reja 

✅Kriteret:

-Te jene te rregullt dhe etik ne pune

-Te jene te shkathet dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pozicione te ngjashme pune

✅Ofrohet:

-Page e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune

-Ambjent Komod.

📲Te gjithe kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

🔹Ju mirepresim!

Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45595