Vend i lire pune ne Fresh Line Tirane

Oferta Pune 09/10/2021 23:46 Post ID: 45590


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirane - Harta
Lexime 503

🔸Jeni nje vajze qe pelqeni te bukuren ?

🔸Kerkoni nje pune stabel dhe serioze ?

Nqs plotesoni keto kritere atehere jeni personi i duhur per te qene Fresh Girl

Kriteret:

1- Te kete minimumi mbi 1 vit eksperience pune,eksperienca ne kozmetike eshte avantazh

2-Te jete e komunikueshme dhe te zoteroje mire gjuhen angleze 

3-Te jete pa angazhime jo ne maredhenie shkolle.

4-Oraret e punes jane 7 ore 

5- Pagesa fillestare 30000 lek per vitin e pare +bonuse ne varesi te performances .

📲Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

📍Ju mirepresim!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45590