Kerkohet te punesohet Rrobaqepese ne Tirane Tirane

Oferta Pune 27/09/2021 12:02 Post ID: 45526


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni Rrobaqepese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Sheshi Skenderbej - Harta
Lexime 240

đź“ŤKerkohet te punesohet:

-Rrobaqepese per qepje carcafesh


🔸Kriteret e punesimit:

-Te jene etike dhe korrekte ne pune 

-Preferohen te kene eksperience te meparshme pune ne rrobaqepsi 

-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time ose part- time, sipas kerkeses

🔸Ofrohet:

-Page e mire

-Kushte shume te mira  pune

📲Te gjithe kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45526