Kerkohen operatore dhe retention ne gjuhen greke me eksperience te meparshme pune Tirane

Oferta Pune 30/09/2021 09:39 Post ID: 45522


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore, Retention
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirane - Harta
Lexime 103

Call center ne Tirane kerkon te punesoje:

-Operatore dhe Retention ne gjuhen greke me eksperience te meparshme pune

📌 Ofrojme:

👩🏻‍💻 Ambjent i komod, miqesor dhe rinor.

✅ Grup pune interaktiv, konkurues dhe motivues.

💵 Page e mire  dhe bonuse ne varesi te performances 

〽️ Motivim real bazuar ne performancen dhe perkushtimin ndaj punes.

 

📌 Kerkesat:

🗣️  Njohuri e gjuhes mbi nivelin mesatar, ne shkrim dhe shqiptim.

⏳  Rrjedhshmeri ne artikulim dhe komunikim.

🏆 Njerez ambicioze, energjike, te gatshem per te punuar ne grup.

〽️Eksperience e meparshme ne pozicion te ngjashem pune


📍Adresa: Rruga  e Kavajes, Tirane

📲Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Apliko Tani!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45522