Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje shitese me eksperience Tirane

Oferta Pune 27/09/2021 12:10 Post ID: 45490


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi I Mesem
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Avdyl Pajo - Harta
Lexime 109

Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje shitese 


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhee qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga Avdyl Pajo mbrapa Concord Center


Afati i fundit i aplikimit: 17/10/2021 15:17

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 45490