HOTEL COLOSSEO kerkon te punesoje Lavapjatese, Punonjese lavanderie,sanitare per ambjentet e jashtme Tirane

Oferta Pune 26/09/2021 16:36 Post ID: 45482


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Lavapjatese, Punonjese lavanderie,sanitare per ambjentet e jashtme
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 93

HOTEL COLOSSEO kerkon te punesoje

-Lavapjatese,

-Punonjese lavanderie

-sanitare per ambjentet e jashtme

Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe e komunikueshme 


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga e Durresit Afati i fundit i aplikimit: 17/10/2021 14:43

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 45482