Baumarket kerkon te punesoje Shites/e, Arketar/e, 0692632678 Tirane

Oferta Pune 26/09/2021 16:32 Post ID: 45477


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites/e, Arketar/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio - Harta
Lexime 232

📍Baumarket kerkon te fuqizoje ekipin me kolege te rinj dhe energjitik ne pozicionin e punes:

-Shites/e

-Arketar/e

Kriteret e Punesimit:

🔸 Te jene te rregullt dhe etik ne pune

🔸 Personalitet pozitiv,  dhe pamje profesionale.

🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese.

✅Ofrohet :

💵Pagesa e kenaqshme.

🔸Kushte shume te mira pune.

📲Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

    


Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45477