Bliss Lounge Bar kerkon te punesoje Staf Tirane

Oferta Pune 26/09/2021 23:53 Post ID: 45459


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirane - Harta
Lexime 142

šŸ“Bliss Lounge Bar kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

-Banakier/e

-SanitareĀ 

āœ…Kriteret:

-Te jene te rregullt dhe etik ne pune

-Te jene te shkathet dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pozicione te ngjashme pune

āœ…Ofrohet:

-Page e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune

-Ambjent Komod.

šŸ“²Te gjithe kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

šŸ”¹Ju mirepresim!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45459