Mon Chéri kerkon te punesoje Kamariere dhe Banakiere Tirane

Oferta Pune 17/10/2021 12:09 Post ID: 45341


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere/Banakiere
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
Lexime 321

Mon Chéri  kerkon te punesoje:

-Kamariere

-Banakiere

👉🏻Kriteret:

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

- Seriozitet dhe perkushtim ndaj punes.

-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet

👉🏻Ofrohen:

-Kushte shume komode pune.

-Page e kenaqshme.

-1 dite ne jave pushim

📍Adresa: Bulevardi Zogu I, Tirane

📞📲Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

☺️Ju mirepresim!






Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45341