Bar Bazz kerkon te punesoje Staf Tirane

Oferta Pune 16/10/2021 12:45 Post ID: 45133


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Adresa: Shkolla e Bashkuar, rruga Niko Avrami Allias - Harta
Lexime 276

Bar Bazz kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

-Banakier/e

✅ Kerkohet:

🔸 Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

🔸 Te jene fleksibel dhe konfident.

🔸 Personalitet pozitiv dhe pamje profesionale.

🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese.

🔸Te jene etik dhe te rregullt ne pune

✅Ofrohet : 

🔸Kushte shume te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshme.

📍Adresa: Shkolla e Bashkuar, rruga Niko Avrami Allias

Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!


Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45133