Servis Bazz kerkon te punesoje Staf Tirane

Oferta Pune 26/09/2021 20:12 Post ID: 45124


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Xhenerik. Ndihmes Xhenerik, Bojaxhi/Stukator, Ndihmesa
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Shkolla e bashkuar, Allias - Harta
Lexime 218

Servis Bazz kerkon te punesoje:

Xhenerik/Ndihmes Xhenerik

Bojaxhi/Stukator

Ndihmesa

✅Kriteret e punesimit:

-Te jene te rregullt dhe etike ne pune

-Te kene aftesi te mira komunikuese 

-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune

Ofrohet:

-Page e kenaqshme

-Kushte te mira pune

📲Per me teper informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45124