Harvey Bar kerkon te punesoje kamarier/e Tirane

Oferta Pune 06/10/2021 19:51 Post ID: 44721


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Kamariere
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Kodra e Diellit, Tirane - Harta
Lexime 300

Kend Lojrash Harvey Bar kerkon te punesoje:

- Kamarier/e

✅ Kerkohet:

🔸 Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

🔸 Te jene fleksibel dhe konfident.

🔸 Personalitet pozitiv, terheqes dhe pamje profesionale.

🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese.

🔸Etika dhe serioziteti ne pune perbejne avantazh.

Ofrohet : 

🔸Kushte shume te mira pune.

💵Pagesa 30000 leke te reja + siguracione

📍Adresa: Kodra e Diellit, perballe Fondacionit Eleonor, Tirane

Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!
Anetari ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 44721