📣💻KERKOHEN KANDIDATE NE FUSHEN E PROGRAMIMIT! NE TE GJITHA GJUHET! Php, ccs, html, net developers etj! Tirane

Oferta Pune 09/10/2021 21:26 Post ID: 44621


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Programues/e
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirane - Harta
Lexime 501


📣📣Hapen vende te lira pune ne pozicionin PROGRAMUES, ne  gjuhet: 

🔵 D.Net Developer 

🔵Java script intermediate ( full time )

🔵Java script Senior ( Part Time)


👉🏻Ofrohet: 

▫️Paga teper te kenaqeshme.

▫️Bonuse te bollshme nga me konkurreset ne treg. 

▫️Ofrohet trajnime periodike bga  profesioniste te fushes. 

▫️ Kontrata te rregullta pune.

▫️Fundjava pushim. 


👉🏻Kerkohet: 

▫️Njohuri baze mbi programin e caktuar.

▫️ Gjuhe te huaja.

▫️ Korrektese dhe seriozitet ne pune. 

📍Adresa: Qender, Tirane

🟢 Aplikoni duke derguar CV ne gjuhen angleze ne emaili: 📧📧📧📧[email protected]

Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 44621