Mobileri Skarra kerkon te punesoje mjeshter ne fushen e mobilerise Tirane

Oferta Pune 09/10/2021 16:14 Post ID: 44606


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni mjeshter ne fushen e mobilerise
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Derian,Bathore - Harta
Lexime 264

Mobileri Skarra kerkon te punesoje mjeshter ne fushen e mobilerise


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me stafin dhe klientet 

🔸Te jete i shkathet dhe me ambice per pune 


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga Derian,Bathore  Lagjia nr 1.


Afati i fundit i aplikimit: 08/10/2021 15:39

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 44606