💥 Bee Financial kerkon operator call center forex ne gjuhen angleze dhe gjermane Tirane

Oferta Pune 06/10/2021 21:32 Post ID: 44487


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Junior ose Broker
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Astir,Bulevardi i ri - Harta
Lexime 709

💥 Bee Financial kerkon operator call center forex, ne pozicionin :

Junior ose Broker ne gjuhen angleze dhe gjermane 

👉🏻Kriteret e kerkuara: 

〽️Eksperienca perben avantazh

👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

🔋Pozitivitet, energji dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj. 

⏳Disponibilitet per te punuar full-time ne orarin 9-18 


👉🏻Ofrohet:


💵Pagesa nga 500 euro +  % me te larta ne treg.

✅Trajnime te vazhdueshme dhe promovim per rritje ne karrier.

👌🏻Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit te punes.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe ambjenti nga me bashkekohoret 

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.


🎯Adresa:Astir,Bulevardi i ri 

📲📞APLIKO TANII!!! Duke na kontaktuar ndermjet numrit te telefonit.
Afati i fundit i aplikimit: 07/10/2021 12:49

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 44487