💥💥💥RISI!!!! SORRIDIAL KERKON OPERATOR/E NE TURIZMIN DENTAR! GJUHA ITALIANE! PART-TIME & FULL-TIME! Tirane

Oferta Pune 17/10/2021 17:24 Post ID: 44062


Pagesa 300 Leke
Pozicioni Operator/e
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Bllok - Harta
Lexime 1925

💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi ne sektorin e turizmit dentare. Kerkon te punesoje OPERATOR/E ne fushaten outbound ne gjuhen italiane.


👉🏻Kriteret:

🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane. 

〽️Eksperinca ne call center apo fushata te  ngjashme perben avantazh.

✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

▫️Korrektese dhe deshire per te punuar.


👉🏻Cfare ne ofrojme:

🔆Nje eksperience unike pune dhe ambjent teper miqesore dhe dinamik.

💰💸Paga 300 leke ora  dhe bonuset nga me te mirat ne treg.

📈Trajnime periodike dhe promovim per rritje ne karrier.

⏳Orar fleksibel pune! Part-Time  6 ore   (10am-4pm) ose Full-Time 8 ore (9am-6pm).

✔️Suport gjate procesit te punes.

🏖Fundjava pushim.


📍Adresa: Hekla Center perballe Librit Universitar, Tirane.

📲📞APLIKO TANI!!!! Duke na kontaktuar ne numrin tone te telefonit.

Eshte nje risi ne Shqiperi, bashkohu dhe ti!
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 44062