Hotel Bleart kerkon te zgjeroje Staf Durres

Oferta Pune 01/10/2021 15:39 Post ID: 43982


Pagesa 80,000 Leke
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e, Recepsioniste, Sanitare,Pasticier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Durres - Harta
Lexime 655

Hotel Bleart kerkon te punesoje: 

-Kamarier/e

-Banakier/e

-Recepsioniste

-Sanitare

-Pasticier/e

👉🏻Kriteret:

️Eksperience te meparshme pune

️Me ose pa gjuhe te huaj

️Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese

👉🏻Ofrohet:

-Paga 40 000 - 80 000 leke te reja + Siguracione
- Kushte komode pune dhe staf mikprites
- Transporti

📍Adresa: Shkembi i Kavajes, Durres

📲📞Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e telefonit.
Njoftimi ID: 43982