Kerkojme Agjent/e Telefonik Me Eksperience Per Gjuhet Spanjisht, Italisht, Paga 500 Euro + Bonuse Tirane

Oferta Pune 28/09/2021 13:24 Post ID: 43922


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Agjent/e Telefonik
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sali Butka, Tirane - Harta
Lexime 1556

💥 Apliko tani dhe fillo pune ne nje ambient mjaft komod dhe pa stres.

Hapen vende vakante pune per pozicionin e agjenteve telefonik!


🗣Agjent telefonik -- Gjuha Italiane dhe Spanjolle

👉🏻Kriteret:

Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane ose spanjolle

〽️Te kete eksperience minimumi 3 muaj ne forex ose eksperience ne call center outbound 1 vit

Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup

▫️Korrektese dhe deshire per te punuar.

⏳Disponibilitet per te punuar full- time nga e hena ne te premte (10.00- 19.00) 

👉🏻Cfare ne ofrojme:

🔆Nje eksperience unike pune dhe ambjent teper miqesore dhe dinamik.

💰💸Page baze 500 Euro(neto) + bonuse ditore/javore/mujore nga me te lartat ne treg

📈Leads te rinj cdo dite 

⏳Orar Full-Time (10am-7pm) 

✔️Suport gjate procesit te punes.

🏖️Fundjava pushim

Kushte te mira pune

📍Adresa: Rruga Sali Butka, Tirane

📲📞APLIKO TANI!!!! Duke na kontaktuar ne numrin tone te telefonit.

Eshte nje risi ne Shqiperi, bashkohu dhe ti!
Njoftimi ID: 43922