Hotel Elisabeta Borsh kerkon te punesoje Kamarier Himare

Oferta Pune 07/08/2021 19:12 Post ID: 41294


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Borsh
Adresa Borsh, Himare - Harta
Lexime 85

📢Hotel Elisabeta Borsh  kerkon te punesoje :

-Kamarier

👉🏻Kriteret:

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Borsh, Sarande

Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 
Njoftimi ID: 41294